Peron4 patron medialny Chińskiego Zwiadu

Niezmiernie miło mi jest poinformaować iż portal podróżniczy Peron4 został patronem medialnym Chińskiego Zwiadu. W ramach współpracy opublikowali mój nowy tekst o wyjeździe do Korei Północnej tutaj.

Czym jest Peron4?

peron4 iloveyourmici chinski zwiad

 

 

Peron4 powstał z myślą o podróżujących na własną rękę – z dala od biur podróży oraz wycieczek all inclusive w drogich hotelach i w najbardziej obleganych miejscach. Nie sztuką jest podróżować mając pełny portfel, naszą ideą jest inspirowanie do poznawania świata za niewielkie pieniądze.

Dlaczego Peron4?
Podróżując z plecakiem. czasami wręcz ciężko ominąć choć jeden peron na swej drodze. Niejednokrotnie zdarza się spędzić tam nawet po kilka godzin, w oczekiwaniu na odjazd. W końcu pociąg jest jednym z najtańszych sposób na podróżowanie. To właśnie tutaj możemy poznać ciekawych ludzi i zaplanować kolejny etap wyprawy czy zdobyć cenne informacje.

Wirtualny Peron4 jest miejscem, gdzie będziesz mógł to wszystko zrobić z wyjątkiem jednego. Nie musisz czekać na odjazd. Odjeżdżamy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

 

O Peronie znalazłem też wzmiankę tutaj. Bardzo fajny blog

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Dodaj link do ulubionych. Dodaj komentarz lub zostaw trackback: Trackback URL.

Dodaj komentarz