Zlego wychowania efekty?

Dostalem wlasnie maila z linkiem do artykulu na Archdaily, kontrolowanej przez rząd anglojezycznej gazety, w którym piszą o nadchodzącej kontroli obcokrajowców. W czasie trwania studniowej kampanii wszyscy cudzoziemcy mają obowiązek nosić ze sobą paszport, papierek z meldunkiem i ewentualnie pozwolenie na pracę. Czy jest to reakcja na próbę gwatu nie wiem, ale tak spekulują zainteresowani sprawą.  Inspektorzy mają się pojawić w najpopularniejszych miejscach, nei mam pojęcia jak planują dotrzeć do wszystkich z informacją o nowym przepisie. Potrzebę kontroli tlumaczą rosnącą liczbą cudzoziemców, którzy z braku pieniędzy na bilet powrotny popadają w konflikt z prawem. Podobno w 2011 na terenie Chin bylo już 600 tyś. obcokrajowców, to dużo porównując z 20tyś. w 1980.

http://www.chinadaily.com.cn/china/2012-05/15/content_15290739.htm

Dobry komentarz pojawil się pod spodem. Po stylu pisania widać, że jest to przyjacielski donos czyjegoś sąsiada Chińczyka.

ella wrote: 13 m ago

pls do checking in guangzhou,donggun houjie town.too much of bangladesi have 5 to 6 years overstay.

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii i otagowano jako , , , , , , , , , , . Dodaj link do ulubionych. Dodaj komentarz lub zostaw trackback: Trackback URL.

Dodaj komentarz